AutoGarix Rožkalns is Wolrd Legend Car vice Champion semi-pro class !!!

Labākais auto un moto klubs BrunoMoto un BrunoRacingTeam komandēs biedri, apsveic Garija un Bruno ar jauno titulu sava karjerā, sasniedzot 1188 punktus pasaules čempionātā. Tas ir labākais sasniegums LV pārstāvim pasaules nozīmīgas sacensībās. Otrais Latvijas pārstāvis ticis šī čempionātā tikai līdz 49 vietai ar 97 punktiem.

На данном изображении может находиться: 11 человек, в том числе Bruno Rožkalns и Garijs Rozkalns, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, автомобиль и на улице

 


According last info Garix started from 5 pozition !

Garix – We wait U at finish line / BrunoRacingTeam

 

 


World Championship Legend Car Final time table for LV region

20.okt.2018

Semi pro Practice – LV time @23:00 (20.10.2018)
Semi pro Practice- LV time @01:00 (21.10.2018)

Q sessions 5 – laps
Start @03:00 (21.10.2018)

  • Young lion

  • Semi-Pro

  • Thunder Roadster

  • Master

  • Pro

1st race after Q sessions
Approx @04:00 (21.10.2018)

Championship Day
Semi-Pro practice @22:00 (21.10.2018)
Event START @01:00 (22.10.2018)

TV stream online : https://legendsnation.tv/
Follow facebook page: https://www.facebook.com/legendsnation/
Previous sessions results: https://www.race-monitor.com/Results/Race/76328
Online result from race : https://www.race-monitor.com/Live/Race/76391

Garix – Good Luck !!!


Latvia is represented well here at Las Vegas Motor Speedway for U.S. Legend Cars International and INEX Road Course World Finals. We chatted with one of the drivers Garix Rožkalns, who’s running with Kyle Beattie Racing & Driver Development this weekend earlier today. Watch every lap from #RCWF this weekend LIVE or on-demand at www.legendsnation.tv.

Practice sessions result of World Legend Car Final Championship in Las Vegas NV, USA

https://www.race-monitor.com/Results/Race/76328


Garix new car Las Vegas NV Legend Car Championship final 2018

 


Картинки по запросу motor speedway las vegas

No 19. līdz 21. oktobrim Amerikas Savienotajās Valstīs, Lasvegasā, norisināsies “Legend Cars World Finals” sacīkstes, uz kurām dosies divi Latvijas sportisti – šīs sezonas Ziemeļeiropas čempionāta 3. vietas ieguvējs Valters Zviedris un Somijas čempionāta uzvarētājs “Semi-Pro” ieskaites klasē – Garijs Rožkalns.

“Las Vegas Motor Speedway” trasē abi Latvijas sportisti startēs “Semi-Pro” jeb iesācēju ieskaites klasē. Garijs Rožkalns ir izvēlējies sadarboties ar vienu no vadošajām ASV komandām “Kyle Beattie Racing & Driver Development”, īrējot automašīnu, savukārt Valters Zviedris plāno ASV iegādāties automašīnu, kuru pēc tam transportēs uz Latviju, lai nākamsezon turpinātu piedalīties Ziemeļeiropas un Somijas čempionātā.

Garijs Rožkalns, startējot pilnu Somijas čempionāta sezonu, šosezon ir sakrājis daudz INEX reitinga punktu “Semi-Pro” klasē un šobrīd sezonas kopvērtējumā dala pirmo vietu ar amerikāņu sportistu Kārteru Vīdonu (Carter Weedon).

„Sezonas laikā izcīnīju gandrīz maksimālo punktu skaitu, un tieši tikpat punktus ASV čempionātā ieguva arī amerikāņu sportists. 21. oktobrī Lasvegasā tad arī noskaidrosim, kurš no mums būs pasaules čempions “Semi-Pro” klasē. Uz Lasvegasu braucu tikai ar vienu domu – uzvarēt,” tā par gaidāmās sacīkstes komentē Garijs Rožkalns.

Somijas Legend Car čempionāts, kurā otro gadu startē abi latviešu sportisti, tiek uzskatīts par vienu no spēcīgākajiem pasaulē. Abiem sportistiem šī būs pirmā sacensību pieredze Amerikas Savienotajās Valstīs.

2017. gadā Legend Cars World Finals norisinājās Somijā, Botniaring trasē, kur starp 77 dalībniekiem startēja četri Latvijas pārstāvji – Valters Zviedris, izcīnot augsto 4. vietu “Semi-Pro” iekaitē, Garijš Rožkalns šajā pat ieskaites klasē izcīnīja 5. vietu.

 

info avots


Автоматический альтернативный текст отсутствует.

На данном изображении может находиться: текст

https://legendsnation.tv/ : https://www.facebook.com/legendsnation/

 

 

 

 


Garix Rožkalns un Zviedris pārstāvēs Latviju ‘Legend Cars World’ finālā Lasvegasā !

No 19. līdz 21. oktobrim Amerikas Savienotajās Valstīs, Lasvegasā, norisināsies “Legend Cars World Finals” sacīkstes, uz kurām dosies divi Latvijas sportisti – šīs sezonas Ziemeļeiropas čempionāta 3. vietas ieguvējs Valters Zviedris un Somijas čempionāta uzvarētājs “Semi-Pro” ieskaites klasē – Garijs Rožkalns.

 

“Las Vegas Motor Speedway” trasē abi Latvijas sportisti startēs “Semi-Pro” jeb iesācēju ieskaites klasē. Vairākkārtējais Baltijas un Latvijas čempions autošosejā Garijs Rožkalns ir izvēlējies sadarboties ar vienu no vadošajām ASV komandām “Kyle Beattie Racing & Driver Development”, īrējot automašīnu, savukārt Valters Zviedris plāno ASV iegādāties automašīnu, kuru pēc tam transportēs uz Latviju, lai nākamsezon turpinātu piedalīties Ziemeļeiropas un Somijas čempionātā.

Garijs Rožkalns, startējot pilnu Somijas čempionāta sezonu, šosezon ir sakrājis daudz INEX reitinga punktu “Semi-Pro” klasē un šobrīd sezonas kopvērtējumā dala pirmo vietu ar amerikāņu sportistu Kārteru Vīdonu (Carter Weedon).

„Sezonas laikā izcīnīju gandrīz maksimālo punktu skaitu, un tieši tikpat punktus ASV čempionātā ieguva arī amerikāņu sportists. 21. oktobrī Lasvegasā tad arī noskaidrosim, kurš no mums būs pasaules čempions “Semi-Pro” klasē. Uz Lasvegasu braucu tikai ar vienu domu – uzvarēt,” tā par gaidāmās sacīkstes komentē Garijs Rožkalns.

from : go4speed.lv


Latvijas pilots Garix Rožkalns Lasvegasā cīnīsies par ‘Legend Cars’ pasaules čempiona titulu !

 

Vairākkārtējais Baltijas un Latvijas čempions autošejā un motošosejā šogad aizvadīja savu pirmo pilno sezonu ar atraktīvajā “Legend” klasē. Startējot Somijas čempionāta “Semi-pro” ieskaitē, kurā var piedalīties piloti ar maksimāli divu gadu pieredzi, Rožkalns demonstrēja pārliecinošu sniegumu, kļūstot par pirmo ārvalstu sportistu, kas izcīnījis Somijas “Legend Car” čempiona titulu.

“Sezonas laikā izcīnīju gandrīz maksimālo punktu skaitu, un tieši tikpat punktus ASV čempionātā ieguva arī viens amerikāņu sportists. 21. oktobrī Lasvegasā tad arī noskaidrosim, kurš no mums būs pasaules čempions “Semi-pro” klasē. Uz Lasvegasu braucu tikai ar vienu domu – uzvarēt,” tā par gaidāmajām sacīkstēm izsakās pats sportists. Jāatzīmē, ka tradicionālajā “Legend Car” sezonas noslēgumā piedalās labākie šīs klases sportisti no visas pasaules.

Lai arī sākotnēji likās, ka dalība “Las Vegas Motor Speedway” trasē notiekošajā pasākumā izmaksās dārgi, Rožkalnam izdevās noslēgt izdevīgu vienošanos ar vienu no vadošajām ASV komandām “Kyle Beattie Racing & Driver Development”. “Pārstāvēšu viņu komandu pasaules čempionātā, bet viņi nodrošinās mani ar tehniku un apkalpošanu. Aizlidošu ar savu kombinezonu un ķiveri, nobraukšu sacīkstes, pateikšu paldies un lidošu atpakaļ,” sadarbību komentē Garijs Rožkalns.

Ja ASV latviešu sportistu apkalpos profesionāla komanda, tad uz Somijas čempionātu Garijs šogad devās vien kopā ar tēvu Bruno Rožkalnu. “Pagājušogad vēl startējām Somijas komandā, bet šogad braucām paši. Krājām pieredzi, gājām uz priekšu un sadarbojāmies ar latviešu “RS Motorsport” komandu, viens otram palīdzot,” sezonas gaitu skaidro Garijs.

Runājot par nākamo sezonu, Rožkalns pieļauj, ka varētu paņemt viena gada pauzi “Legend” sacensībās, lai sagaidītu jaunos dzinējus. “Esošie dzinēji ir diezgan trausli un ar viņiem ir lielas izmaksas. Jaunie solās būt izturīgāki,” saka Garijs. Tomēr sacīkstēs viņš nākamgad noteikti plāno piedalīties, jo šobrīd tiekot gatavots jauns BMW startiem Baltijas autošosejas izturības čempionātā (“Baltic Endurance Championship”).

From : delfi.lv


LV

Mēs priecīgi tevi informēt, ka BrunoRacingTeam pilots Garijs Rožkalns kurš jau ir FINLAND LEGEND CAR Champion 2018, saskaņā ar pēdējo informāciju (  inexseries.com ) ir saņēmis maksimālo punktu skaitu WORLD LEGEND CAR čempionātā Semi-Pro klasē. Palicis tikai Pasaules Fināls, kurš notiks Las Vegas/Nevadā ASV, 22.okt.2018. Komanda BrunoRacingTeam brauks uz WORLD LEGEND CAR finālu lai uzkāpt tikai  uz augstāko pakāpienu pjedestālā.

Mums vajadzīgi tava palīdzība, lai Gariks nokļūtu Amerikā un uzvarējas pasaules čempiona titulu !

Informācijas priekš sponsoriem un atbalstītājiem -zvanīt +371 29205427, e-pasts info@brunomoto.lv

ENG

We happy to inform You, that the BrunoRacingTeam driver Garijs Rožkalns, which is a FINLAND LEGEND CAR Champion 2018, according last info ( inexseries.com )  is receive maximal points value in  WORLD LEGEND CAR CHAMPIONSHIP Semi-Pro class. Left only FINAL stage, to completed it and WIN WORLD CHAMPIONSHIP title BrunoRacingTeam goes to Las Vegas/NV USA @Motor Speedway 27.okt.2018

We need your help so that Garix got to USA and WON the CHAMPION title of WOLRD LEGENDCAR CHAMPIONSHIP !

Information for sponsors and supporter – please call +371 29205427 or write mail info@brunomoto.lv

RU

Мы рады сообщить, что пилот команды BrunoRacingTeam Гарийс Рожкалнс, который уже чемпион FINLAND LEGEND CAR 2018, согласно последней информации ( inexseries.com ) получил максимальное количество пунктов в мировом чемпионате WORLD LEGEND CAR Championship. Остался только ФИНАЛ чемпионата, который пройдёт в Лас Вегасе, штат Невада, США, на трассе Motor Speedway 27.окт.2018.

Поможем Гарику добраться до Америки и выйграть титул ЧЕМПИОНА МИРА !!!

информация для спонсоров, звонить +371 29205427, mail: info@brunomoto.lv


Congratulation Garix Rožkalns – LegendCar Finland Champion !

 class: semi-pro

in overall ranking : http://www.inexseries.com/handler.cfm/template,points/cat_id,55291?class=14

Great Thanks to:

IKSecret; PlutosSell; NordConnect; BAT.LV; BLAST.LV; Decallab, Cristaline;Restyling; ART8, RiepuGarāža; TripleX, IK Auseklis; Rujienas Saldejums; Peltors; Latvija100, Rīgas Dome; IKSecret88


 

G.Rožkalns tēmē uz Las Vegasu

from lmt.straume

DeWALT GP @BKSB 11-13.05.2018

RC1 result #30 position 6, best lap time 01:33.752
RC2 result #30 position 6, best lap time 01:34.294
RC3 result #30 position 7, best lap time 01:33.191

Overall:  P4


Legends Trophy 2018

05.05.2018 @Botniaring Semi-Pro class
RC1 place 2nd, best time 01:54.402
RC2 place 2nd, best time 01:54.329


30.04.2017
BATCC Kumho challenge (National class)
Race#1 place 1st
Race#2 place 2nd
Overall place 2nd
Pilot: Garijs Rožkalns (LV)

Race engineer: Bruno Rožkalns (LV)
Chief mechanic: Tomas  Jurevičus  (LT)
Mechanic team: Dmitrijs Koptenkovs (LV);Arnis Zušs (LV); Andrejs Kronītis (LV);
Fan Team : IKSekret Arturs Kurnajevs (LV) Renārs Jakovickis (LV)

video race 1  video race 2


First race in this season and 1st victory !
Pilot: Garijs Rožkalns (LV)
co-Pilot: Oleg Kharouk (RU)

Race engineer: Bruno Rožkalns (LV)
Chief mechanic: Tomas  Jurevičus  (LT)
Mechanic team: Dmitrijs Koptenkovs (LV);Arnis Zušs (LV); Andrejs Kronītis (LV);
Fan Team : IKSekret Arturs Kurnajevs (LV) Renārs Jakovickis (LV)

video 4h race

more foto #DeWaltGP


BrunoRacingTeam 2nd place in “ENEOS OIL” 6 hour Endurance race
A – Andris Kronītis; B – Garijs Rožkalns; C – Oleg Kharuk

BrunoRacingTeam

Gallery day 1; Gallery day 2.


Motorsport 2017 Baltic Endurance Championship

BrunoRacingTeam #30

Grid: 15:40-16:00

Race start 29-04-2017 @16:00, duration 4h


 

summer race 2016

RIGA SUMMER RACE 2016

Baltic Touring Car Festival „Riga Summer Race” is celebrating it’s five year Anniversary and welcomes to the greatest touring car event this season in Bikernieki racetrack on August 20 -21!
150 participants, 100 different kind of sports cars, fastest racers from Baltic, Scandinavia, Russia and other countries will gather again in Bikernieki racetrack. Two days full of racing and fun!
The event will be opened on Saturday with a special “ENEOS OIL 6H Endurance race” with more than 20 teams on the starting grid. Event also will gather „Baltic Touring Car” class and Latvian Championship „Kumho Challenge” class racers as well as the Estonian Championship for „BMW 325 CUP” class drivers. Organizes have prepared two special surprises for spectators – „Legend Car” class racers from Latvia and other countries will be competing for the „Riga Summer Race” cup and for the first time place will take Historic Endurance Race with VOLGA and VAZ cars on the start grid.

Baltijas autošosejas festivāls „Riga Summer Race” ielūdz uz piecu gadu jubilejas svinībām! 20. un 21. augustā tiksimies šīs vasaras vērienīgākajās autošosejas sacensībās Biķernieku trasē!
150 dalībnieku un 100 visdažādākās sporta automašīnas atkal pulcēsies Biķernieku trasē, lai aizvadītu aizraujošas cīņas divu dienu garumā. Trasē sacentīsies ātrākie braucēji no Baltijas, Skandināvijas, Krievijas un citām valstīm.
Pirmo reizi Biķernieku trasē notiks “ENEOS OIL 6H izturības sacīkstes”, kurās piedalīsies 20 komandas, tāpat uz starta stāsies jaudīgās „Baltic Touring Car” klases automašīnas un Latvijas čempionāta „Kumho Challenge” klases braucēji, kā arī Igaunijas čempionāta „BMW 325 CUP” klases spēkrati. Jubilejai par godu skatītājiem būs iespēja vērot vairākus organizatoru sarūpētos pārsteigumus – „Legend Car” klases autosportisti no vairākām valstīm sacentīsies par “Riga Summer Race” kausu un vēsturisko automašīnu izturības sacīkstes VAZ un VOLGA automašīnām.


 

 

 


video RC1+onboard Pauls Timrots video RC2+onboard Garijs Rožkalns event all video

 

Svētdien, 10. jūlijā, Biķernieku trasē lieliskā atmosfērā tika aizvadīts Latvijas un Baltijas autošosejas čempionāta „DeWalt Grand Prix” posms. Par uzvarētājiem Latvijas čempionāta ieskaitē kļuva Mārtiņš Sesks (S1600 klase) un Jānis Vanks (Nacionālā klase).

Sacensību diena Biķernieku trasē bija spraiga, jo sacīkstes norisinājās Baltijas, Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas čempionāta ieskaitēs. Paralēli tika aizvadīts arī Ziemeļeiropas zonas (NEZ) Legend Car čempionāta 2. posms. Kopumā uzvarētāji tika noskaidroti četrās ieskaites klasēs, kopā piedaloties 77 dalībniekiem no Baltijas, Skandināvijas, Gruzijas, Baltkrievijas un Krievijas.

Sacensību otrā diena iesākās ar kvalifikācijas braucieniem visām klasēm, pēc tam skatītājiem un dalībniekiem par prieku plkst. 12:00 virs Biķernieku trases varēja vērot aviošovu, kur viena no lidmašīnām gaisā izpildīja augstākās pilotāžas elementus.

Latvijas autošosejas čempionātā divās „Kumho Challenge” ieskaišu klasēs kopumā uz starta stājās 19 sportisti, kuri savā mājas trasē skatītājiem demonstrēja baudāmas cīņas. Nacionālajā klasē posmā uzvaru izcīnija Jānis Vanks, kurš uzvarēja pirmajā braucienā, bet otrajā braucienā piekāpās Garijam Rožkalnam, kurš šī posma kopvērtējumā izcīnīja otro vietu. Veiksmīgs šis posms bija arī Antonam Dolgopolovam, kurš kāpa uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena.

Super 1600 klasē pirmo reizi uzvaru svinēja viens no jaunākajiem sacīkšu dalībniekiem – Mārtiņš Sesks (LMT Autosporta Akadēmija). Mārtiņš  Sesks pārliecinoši uzvarēja abos dienas braucienos, aiz sevis atstājot savu treneri un autošosejas vecmeistaru Ģirtu Krūzmani (SRT). Trešais šajā posmā sportists no Krievijas – Dmitrijs Savatējevs, kurš par trešo vietu cīnījās ar Beāti Klipu (LMT Autosporta Akadēmija), kurai noslēdzošais brauciens izdevās lielisks, bet tas bija par maz, lai kopvērtējumā kāptu uz goda pledestāla trešā pakāpiena.

Svētdien uz starta stājās arī jaudīgākā „Baltic Touring Car” klase, kurā kopumā piedalījās 11 sportisti. Nekādas cerības pārējiem braucējiem neatstāja vienīgais latvietis šajā klasē Nikolajs Grjazins (BTC2 klase), kurš abos braucienos bija ātrs un pārliecinošs. Otro vietu ar stabiliem rezultātiem abos braucienos ieguva lietuvietis Saulius Berzis (BGT klase) un trešo vietu izcīnja lietuviete Ernesta Globite (BGT klase).

Dienas gaitā uzvarētāji tika noskaidroti arī Somijas un Igaunijas čempionāta ieskaitē BMW automašīnām.

Nākamais Baltijas autošosejas čempionāta posms norisināsies 20. un 21. augustā, kad Biķernieku trasē norisināsies jau tradicionālais Baltijas autošosejas čempionāta festivāls “Riga Summer Race”, svinot piecu gadu jubileju.
DEWALT GRAND PRIX RIGA WINNERS

NEZ LEGENDS:
1. Konstantīns Calko (LV)
2. Mathias Herten (FIN)
3. Marko Kilpia (FIN)

Baltic Touring Cars

BTC1
1. Edvinas Mardosas
2. Julius Skirmantas
3. Peeter Peek

BTC2
1. Nikolay Gryazin
2. Nerijus Malasevicius
3. Alvydas Malakauskas

BGT:
1. Saulius Berzis
2. Ernesta Globyte
3. Marius Dijokas

KUMHO CHALLENGE
Natonal Class:
1. Janis Vanks
2. Garijs Rožkalns
3. Antons Dolgopolovs

S1600:
1. Mārtiņš Sesks
2. Ģirts Krūzmanis
3. Dmitrijs Savatējevs

BMW 325 CUP / XTREME
1. Mikk Maaten / Sven Karuse
2. Allan Tigane / Henrik Eeltee
3. Thomas Padovani / Sten Pentus