news


Fitnesa klubi F1 – mūs izvēlās nozares profesionāļi un sportiskās Latvijas ģimenes! Trīs pārstāvniecības Rīgā – Centrā, Purvciemā un Ziepniekkalnā, piedāvā plašu pakalpojumu klāstu sākot ar trenažieru zāles apmeklējumu, F1 Fight club, grupu nodarbībām, individuālu treniņu programmu, atpūtas un peldbaseinu kompleksiem, aizrautīgu skvoša spēli un daudzveidīgu aktivitāšu iespējas bērniem kā arī senioriem, solārija pakalpojumiem, relaksāciju sporta bārā. Fitnesa klubs F1 – mēs esam līdzās Jūsu ikdienas uzvarās!

 

 

Sīkāka informācija – www.clubf1.lv , jaunumus un aktualitātes meklē fitnesa kluba sociālajos tīklos:
Facebook.com – F1 Centrs / F1 Purvciems / F1 Ziepniekkalns
Instagram – @fitnesaklubsf1

 


BrunoMoto 20 years Anniversary party

30.decembrī 2018.gada SIA “BrunoMoto” atzīmē savu jubileju 20.gadi un aicina visus, kas atbalsta BrunoMoto uz jauna 2019 gada eglīti ! Gaidīsim Jūs, 30.decembrī, no plkst 19:00 Biķernieku iela 54A programmā: – 2019 BrunoMoto kalendāra prezentācija – Sponsoru un Atbalstītāju apbalvošana reģistrācija uz pasākumu @facebook

30.декабря 2018 года, SIA BrunMoto отмечает юбилей 20 лет, в связи с этим событие приглашает всех, кто на протяжение всего это времени поддерживал, помогал и спонсировал на новогоднюю ёлочку. Будем рады вас видеть, 30 декабря, начало мероприятия в 19:00 по адресу ул.Бикерниеку 54А. в программе: – презентация календаря BrunoMoto – награждение спонсоров регистрация на мероприятие @facebook


Biķernieku trasi apdraud dažu miljonāru tīkojumi !


Garix Rožkalns is Wolrd Legend Car vice Champion semi-pro class !!!

Labākais auto un moto klubs BrunoMoto un BrunoRacingTeam komandēs biedri, apsveic Garija un Bruno ar jauno titulu sava karjerā, sasniedzot 1188 punktus pasaules čempionātā. Tas ir labākais sasniegums LV pārstāvim pasaules nozīmīgas sacensībās. Otrais Latvijas pārstāvis ticis šī čempionātā tikai līdz 49 vietai ar 97 punktiem.

На данном изображении может находиться: 11 человек, в том числе Bruno Rožkalns и Garijs Rozkalns, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, автомобиль и на улице

 


According last info Garix started from 5 pozition !

Garix – We wait U at finish line / BrunoRacingTeam

 

 


World Championship Legend Car Final time table for LV region

20.okt.2018

Semi pro Practice – LV time @23:00 (20.10.2018)
Semi pro Practice- LV time @01:00 (21.10.2018)

Q sessions 5 – laps
Start @03:00 (21.10.2018)

  • Young lion

  • Semi-Pro

  • Thunder Roadster

  • Master

  • Pro

1st race after Q sessions
Approx @04:00 (21.10.2018)

Championship Day
Semi-Pro practice @22:00 (21.10.2018)
Event START @01:00 (22.10.2018)

TV stream online : https://legendsnation.tv/
Follow facebook page: https://www.facebook.com/legendsnation/
Previous sessions results: https://www.race-monitor.com/Results/Race/76328
Online result from race : https://www.race-monitor.com/Live/Race/76391

Garix – Good Luck !!!


Картинки по запросу motor speedway las vegas

No 19. līdz 21. oktobrim Amerikas Savienotajās Valstīs, Lasvegasā, norisināsies “Legend Cars World Finals” sacīkstes, uz kurām dosies divi Latvijas sportisti – šīs sezonas Ziemeļeiropas čempionāta 3. vietas ieguvējs Valters Zviedris un Somijas čempionāta uzvarētājs “Semi-Pro” ieskaites klasē – Garijs Rožkalns.

“Las Vegas Motor Speedway” trasē abi Latvijas sportisti startēs “Semi-Pro” jeb iesācēju ieskaites klasē. Garijs Rožkalns ir izvēlējies sadarboties ar vienu no vadošajām ASV komandām “Kyle Beattie Racing & Driver Development”, īrējot automašīnu, savukārt Valters Zviedris plāno ASV iegādāties automašīnu, kuru pēc tam transportēs uz Latviju, lai nākamsezon turpinātu piedalīties Ziemeļeiropas un Somijas čempionātā.

Garijs Rožkalns, startējot pilnu Somijas čempionāta sezonu, šosezon ir sakrājis daudz INEX reitinga punktu “Semi-Pro” klasē un šobrīd sezonas kopvērtējumā dala pirmo vietu ar amerikāņu sportistu Kārteru Vīdonu (Carter Weedon).

„Sezonas laikā izcīnīju gandrīz maksimālo punktu skaitu, un tieši tikpat punktus ASV čempionātā ieguva arī amerikāņu sportists. 21. oktobrī Lasvegasā tad arī noskaidrosim, kurš no mums būs pasaules čempions “Semi-Pro” klasē. Uz Lasvegasu braucu tikai ar vienu domu – uzvarēt,” tā par gaidāmās sacīkstes komentē Garijs Rožkalns.

Somijas Legend Car čempionāts, kurā otro gadu startē abi latviešu sportisti, tiek uzskatīts par vienu no spēcīgākajiem pasaulē. Abiem sportistiem šī būs pirmā sacensību pieredze Amerikas Savienotajās Valstīs.

2017. gadā Legend Cars World Finals norisinājās Somijā, Botniaring trasē, kur starp 77 dalībniekiem startēja četri Latvijas pārstāvji – Valters Zviedris, izcīnot augsto 4. vietu “Semi-Pro” iekaitē, Garijš Rožkalns šajā pat ieskaites klasē izcīnīja 5. vietu.

 

info avots


Автоматический альтернативный текст отсутствует.

На данном изображении может находиться: текст

https://legendsnation.tv/ : https://www.facebook.com/legendsnation/

 

 

 

 


Garix Rožkalns un Zviedris pārstāvēs Latviju ‘Legend Cars World’ finālā Lasvegasā !

No 19. līdz 21. oktobrim Amerikas Savienotajās Valstīs, Lasvegasā, norisināsies “Legend Cars World Finals” sacīkstes, uz kurām dosies divi Latvijas sportisti – šīs sezonas Ziemeļeiropas čempionāta 3. vietas ieguvējs Valters Zviedris un Somijas čempionāta uzvarētājs “Semi-Pro” ieskaites klasē – Garijs Rožkalns.

 

“Las Vegas Motor Speedway” trasē abi Latvijas sportisti startēs “Semi-Pro” jeb iesācēju ieskaites klasē. Vairākkārtējais Baltijas un Latvijas čempions autošosejā Garijs Rožkalns ir izvēlējies sadarboties ar vienu no vadošajām ASV komandām “Kyle Beattie Racing & Driver Development”, īrējot automašīnu, savukārt Valters Zviedris plāno ASV iegādāties automašīnu, kuru pēc tam transportēs uz Latviju, lai nākamsezon turpinātu piedalīties Ziemeļeiropas un Somijas čempionātā.

Garijs Rožkalns, startējot pilnu Somijas čempionāta sezonu, šosezon ir sakrājis daudz INEX reitinga punktu “Semi-Pro” klasē un šobrīd sezonas kopvērtējumā dala pirmo vietu ar amerikāņu sportistu Kārteru Vīdonu (Carter Weedon).

„Sezonas laikā izcīnīju gandrīz maksimālo punktu skaitu, un tieši tikpat punktus ASV čempionātā ieguva arī amerikāņu sportists. 21. oktobrī Lasvegasā tad arī noskaidrosim, kurš no mums būs pasaules čempions “Semi-Pro” klasē. Uz Lasvegasu braucu tikai ar vienu domu – uzvarēt,” tā par gaidāmās sacīkstes komentē Garijs Rožkalns.

from : go4speed.lv


Latvijas pilots Garix Rožkalns Lasvegasā cīnīsies par ‘Legend Cars’ pasaules čempiona titulu !

 

Vairākkārtējais Baltijas un Latvijas čempions autošejā un motošosejā šogad aizvadīja savu pirmo pilno sezonu ar atraktīvajā “Legend” klasē. Startējot Somijas čempionāta “Semi-pro” ieskaitē, kurā var piedalīties piloti ar maksimāli divu gadu pieredzi, Rožkalns demonstrēja pārliecinošu sniegumu, kļūstot par pirmo ārvalstu sportistu, kas izcīnījis Somijas “Legend Car” čempiona titulu.

“Sezonas laikā izcīnīju gandrīz maksimālo punktu skaitu, un tieši tikpat punktus ASV čempionātā ieguva arī viens amerikāņu sportists. 21. oktobrī Lasvegasā tad arī noskaidrosim, kurš no mums būs pasaules čempions “Semi-pro” klasē. Uz Lasvegasu braucu tikai ar vienu domu – uzvarēt,” tā par gaidāmajām sacīkstēm izsakās pats sportists. Jāatzīmē, ka tradicionālajā “Legend Car” sezonas noslēgumā piedalās labākie šīs klases sportisti no visas pasaules.

Lai arī sākotnēji likās, ka dalība “Las Vegas Motor Speedway” trasē notiekošajā pasākumā izmaksās dārgi, Rožkalnam izdevās noslēgt izdevīgu vienošanos ar vienu no vadošajām ASV komandām “Kyle Beattie Racing & Driver Development”. “Pārstāvēšu viņu komandu pasaules čempionātā, bet viņi nodrošinās mani ar tehniku un apkalpošanu. Aizlidošu ar savu kombinezonu un ķiveri, nobraukšu sacīkstes, pateikšu paldies un lidošu atpakaļ,” sadarbību komentē Garijs Rožkalns.

Ja ASV latviešu sportistu apkalpos profesionāla komanda, tad uz Somijas čempionātu Garijs šogad devās vien kopā ar tēvu Bruno Rožkalnu. “Pagājušogad vēl startējām Somijas komandā, bet šogad braucām paši. Krājām pieredzi, gājām uz priekšu un sadarbojāmies ar latviešu “RS Motorsport” komandu, viens otram palīdzot,” sezonas gaitu skaidro Garijs.

Runājot par nākamo sezonu, Rožkalns pieļauj, ka varētu paņemt viena gada pauzi “Legend” sacensībās, lai sagaidītu jaunos dzinējus. “Esošie dzinēji ir diezgan trausli un ar viņiem ir lielas izmaksas. Jaunie solās būt izturīgāki,” saka Garijs. Tomēr sacīkstēs viņš nākamgad noteikti plāno piedalīties, jo šobrīd tiekot gatavots jauns BMW startiem Baltijas autošosejas izturības čempionātā (“Baltic Endurance Championship”).

From : delfi.lv


LV

Mēs priecīgi tevi informēt, ka BrunoRacingTeam pilots Garijs Rožkalns kurš jau ir FINLAND LEGEND CAR Champion 2018, saskaņā ar pēdējo informāciju (  inexseries.com ) ir saņēmis maksimālo punktu skaitu WORLD LEGEND CAR čempionātā Semi-Pro klasē. Palicis tikai Pasaules Fināls, kurš notiks Las Vegas/Nevadā ASV, 22.okt.2018. Komanda BrunoRacingTeam brauks uz WORLD LEGEND CAR finālu lai uzkāpt tikai  uz augstāko pakāpienu pjedestālā.

Mums vajadzīgi tava palīdzība, lai Gariks nokļūtu Amerikā un uzvarējas pasaules čempiona titulu !

Informācijas priekš sponsoriem un atbalstītājiem -zvanīt +371 29205427, e-pasts info@brunomoto.lv

ENG

We happy to inform You, that the BrunoRacingTeam driver Garijs Rožkalns, which is a FINLAND LEGEND CAR Champion 2018, according last info ( inexseries.com )  is receive maximal points value in  WORLD LEGEND CAR CHAMPIONSHIP Semi-Pro class. Left only FINAL stage, to completed it and WIN WORLD CHAMPIONSHIP title BrunoRacingTeam goes to Las Vegas/NV USA @Motor Speedway 27.okt.2018

We need your help so that Garix got to USA and WON the CHAMPION title of WOLRD LEGENDCAR CHAMPIONSHIP !

Information for sponsors and supporter – please call +371 29205427 or write mail info@brunomoto.lv

RU

Мы рады сообщить, что пилот команды BrunoRacingTeam Гарийс Рожкалнс, который уже чемпион FINLAND LEGEND CAR 2018, согласно последней информации ( inexseries.com ) получил максимальное количество пунктов в мировом чемпионате WORLD LEGEND CAR Championship. Остался только ФИНАЛ чемпионата, который пройдёт в Лас Вегасе, штат Невада, США, на трассе Motor Speedway 27.окт.2018.

Поможем Гарику добраться до Америки и выйграть титул ЧЕМПИОНА МИРА !!!

информация для спонсоров, звонить +371 29205427, mail: info@brunomoto.lv