news


B.Rožkalna motosporta dzīves līkloči. S02E08 Ātruma cilts // Skaties LMT Straumē

Bruno Rožkalns izdzīvo daudzu benzīngalvu sapni – viņa dzīve paiet nebeidzamās sacīkstēs, un šķiet, ka izmēģināti gandrīz visi motosporta veidi. Sarunā ar Rožkalns atklās, kā iespējams paspēt tik daudz, un gremdēsies atmiņās par bērnību Biķernieku trasē, lepno mopēdu kolekciju un galvu reibinošajiem panākumiem sacensībās. Par ieguldījumu Latvijas motosportā Rožkalns saņem arī īpašo ĀTRUMA CILTS ordeni.

Lūkojoties pagātnē, Pauls ar Bruno nonāk pie secinājuma, ka autosporta pasaule ir krietni mainījusies. Abi apspriedīs, kas nepieciešams, lai mūsdienu spraigajā cīņā par uzvarām nepazaudētu jautrību un patiesu baudu no braukšanas.

Lai gan kopš pēdējām aktīvajām sacīkstēm pagājuši aptuveni desmit gadi, Rožkalna ātruma rezultāti joprojām ir vieni no augstākajiem. Bruno ir apņēmības pilns gāzt jaunus kalnus, un rūcošu motoru pasaulei tiek gatavota nu jau ceturtā Rožkalnu paaudze, turklāt Bruno dēls Garijs izmēģina spēkus autosportā. Kādas ir Rožkalnu tālākās ieceres, uzzināsim ĀTRUMA CILTS raidījumā.

Skatītājiem ir iespēja ielūkoties arī unikālos video kadros, kuros iemūžināti spilgtākie un amizantākie 90. gadu Latvijas autotreka sacīkšu notikumi.


с 6 по 7 апреля BrunoMoto приглашает открыть мото-сезон в солнечной Словакии на треке Slovakia Ring.
Можем доставить 9 мотоциклов и 9 пилотов
Доставка мотоцикла и пилота 250€
Стоимость трассы (trackday) 105€/день
Бокс на 6 пилотов 100€/день
Бензин 70€ (на один мотоцикл)

Гостиница В сутки 35€


Fitnesa klubi F1 – mūs izvēlās nozares profesionāļi un sportiskās Latvijas ģimenes! Trīs pārstāvniecības Rīgā – Centrā, Purvciemā un Ziepniekkalnā, piedāvā plašu pakalpojumu klāstu sākot ar trenažieru zāles apmeklējumu, F1 Fight club, grupu nodarbībām, individuālu treniņu programmu, atpūtas un peldbaseinu kompleksiem, aizrautīgu skvoša spēli un daudzveidīgu aktivitāšu iespējas bērniem kā arī senioriem, solārija pakalpojumiem, relaksāciju sporta bārā. Fitnesa klubs F1 – mēs esam līdzās Jūsu ikdienas uzvarās!

 

 

Sīkāka informācija – www.clubf1.lv , jaunumus un aktualitātes meklē fitnesa kluba sociālajos tīklos:
Facebook.com – F1 Centrs / F1 Purvciems / F1 Ziepniekkalns
Instagram – @fitnesaklubsf1

 


BrunoMoto 20 years Anniversary party

30.decembrī 2018.gada SIA “BrunoMoto” atzīmē savu jubileju 20.gadi un aicina visus, kas atbalsta BrunoMoto uz jauna 2019 gada eglīti ! Gaidīsim Jūs, 30.decembrī, no plkst 19:00 Biķernieku iela 54A programmā: – 2019 BrunoMoto kalendāra prezentācija – Sponsoru un Atbalstītāju apbalvošana reģistrācija uz pasākumu @facebook

30.декабря 2018 года, SIA BrunMoto отмечает юбилей 20 лет, в связи с этим событие приглашает всех, кто на протяжение всего это времени поддерживал, помогал и спонсировал на новогоднюю ёлочку. Будем рады вас видеть, 30 декабря, начало мероприятия в 19:00 по адресу ул.Бикерниеку 54А. в программе: – презентация календаря BrunoMoto – награждение спонсоров регистрация на мероприятие @facebook


Biķernieku trasi apdraud dažu miljonāru tīkojumi !


Garix Rožkalns is Wolrd Legend Car vice Champion semi-pro class !!!

Labākais auto un moto klubs BrunoMoto un BrunoRacingTeam komandēs biedri, apsveic Garija un Bruno ar jauno titulu sava karjerā, sasniedzot 1188 punktus pasaules čempionātā. Tas ir labākais sasniegums LV pārstāvim pasaules nozīmīgas sacensībās. Otrais Latvijas pārstāvis ticis šī čempionātā tikai līdz 49 vietai ar 97 punktiem.

На данном изображении может находиться: 11 человек, в том числе Bruno Rožkalns и Garijs Rozkalns, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, автомобиль и на улице

 


According last info Garix started from 5 pozition !

Garix – We wait U at finish line / BrunoRacingTeam

 

 


World Championship Legend Car Final time table for LV region

20.okt.2018

Semi pro Practice – LV time @23:00 (20.10.2018)
Semi pro Practice- LV time @01:00 (21.10.2018)

Q sessions 5 – laps
Start @03:00 (21.10.2018)

  • Young lion

  • Semi-Pro

  • Thunder Roadster

  • Master

  • Pro

1st race after Q sessions
Approx @04:00 (21.10.2018)

Championship Day
Semi-Pro practice @22:00 (21.10.2018)
Event START @01:00 (22.10.2018)

TV stream online : https://legendsnation.tv/
Follow facebook page: https://www.facebook.com/legendsnation/
Previous sessions results: https://www.race-monitor.com/Results/Race/76328
Online result from race : https://www.race-monitor.com/Live/Race/76391

Garix – Good Luck !!!


Картинки по запросу motor speedway las vegas

No 19. līdz 21. oktobrim Amerikas Savienotajās Valstīs, Lasvegasā, norisināsies “Legend Cars World Finals” sacīkstes, uz kurām dosies divi Latvijas sportisti – šīs sezonas Ziemeļeiropas čempionāta 3. vietas ieguvējs Valters Zviedris un Somijas čempionāta uzvarētājs “Semi-Pro” ieskaites klasē – Garijs Rožkalns.

“Las Vegas Motor Speedway” trasē abi Latvijas sportisti startēs “Semi-Pro” jeb iesācēju ieskaites klasē. Garijs Rožkalns ir izvēlējies sadarboties ar vienu no vadošajām ASV komandām “Kyle Beattie Racing & Driver Development”, īrējot automašīnu, savukārt Valters Zviedris plāno ASV iegādāties automašīnu, kuru pēc tam transportēs uz Latviju, lai nākamsezon turpinātu piedalīties Ziemeļeiropas un Somijas čempionātā.

Garijs Rožkalns, startējot pilnu Somijas čempionāta sezonu, šosezon ir sakrājis daudz INEX reitinga punktu “Semi-Pro” klasē un šobrīd sezonas kopvērtējumā dala pirmo vietu ar amerikāņu sportistu Kārteru Vīdonu (Carter Weedon).

„Sezonas laikā izcīnīju gandrīz maksimālo punktu skaitu, un tieši tikpat punktus ASV čempionātā ieguva arī amerikāņu sportists. 21. oktobrī Lasvegasā tad arī noskaidrosim, kurš no mums būs pasaules čempions “Semi-Pro” klasē. Uz Lasvegasu braucu tikai ar vienu domu – uzvarēt,” tā par gaidāmās sacīkstes komentē Garijs Rožkalns.

Somijas Legend Car čempionāts, kurā otro gadu startē abi latviešu sportisti, tiek uzskatīts par vienu no spēcīgākajiem pasaulē. Abiem sportistiem šī būs pirmā sacensību pieredze Amerikas Savienotajās Valstīs.

2017. gadā Legend Cars World Finals norisinājās Somijā, Botniaring trasē, kur starp 77 dalībniekiem startēja četri Latvijas pārstāvji – Valters Zviedris, izcīnot augsto 4. vietu “Semi-Pro” iekaitē, Garijš Rožkalns šajā pat ieskaites klasē izcīnīja 5. vietu.

 

info avots


Автоматический альтернативный текст отсутствует.

На данном изображении может находиться: текст

https://legendsnation.tv/ : https://www.facebook.com/legendsnation/