newsBrunoRacingTeam @Brno’19 Cossacks Cup


BRT @Audruring #CRmoto 22.06.219

Event result !


V.Melderis “zaudē nevainību” ar šosejas motociklu. S02E22 Ātruma cilts

MOTORU SPORTS / 19.06.2019

Skaties jauno ĀTRUMA CILTS sezonu katru trešdienu 19:00. PAULS TIMROTS atkal meklēs interesantus, trakus un aizrautīgus sarunu biedrus, kas pastāstīs par saviem piedzīvojumiem. 2019. gadā raidījums kļūs vēl mobilāks, jo bieži izrausies no ikdienas statiskās studijas un dosies uz kādu notikumu vietu vai interesantiem pasākumiem.

 


B.Rožkalna motosporta dzīves līkloči. S02E08 Ātruma cilts // Skaties LMT Straumē

Bruno Rožkalns izdzīvo daudzu benzīngalvu sapni – viņa dzīve paiet nebeidzamās sacīkstēs, un šķiet, ka izmēģināti gandrīz visi motosporta veidi. Sarunā ar Rožkalns atklās, kā iespējams paspēt tik daudz, un gremdēsies atmiņās par bērnību Biķernieku trasē, lepno mopēdu kolekciju un galvu reibinošajiem panākumiem sacensībās. Par ieguldījumu Latvijas motosportā Rožkalns saņem arī īpašo ĀTRUMA CILTS ordeni.

Lūkojoties pagātnē, Pauls ar Bruno nonāk pie secinājuma, ka autosporta pasaule ir krietni mainījusies. Abi apspriedīs, kas nepieciešams, lai mūsdienu spraigajā cīņā par uzvarām nepazaudētu jautrību un patiesu baudu no braukšanas.

Lai gan kopš pēdējām aktīvajām sacīkstēm pagājuši aptuveni desmit gadi, Rožkalna ātruma rezultāti joprojām ir vieni no augstākajiem. Bruno ir apņēmības pilns gāzt jaunus kalnus, un rūcošu motoru pasaulei tiek gatavota nu jau ceturtā Rožkalnu paaudze, turklāt Bruno dēls Garijs izmēģina spēkus autosportā. Kādas ir Rožkalnu tālākās ieceres, uzzināsim ĀTRUMA CILTS raidījumā.

Skatītājiem ir iespēja ielūkoties arī unikālos video kadros, kuros iemūžināti spilgtākie un amizantākie 90. gadu Latvijas autotreka sacīkšu notikumi.


с 6 по 7 апреля BrunoMoto приглашает открыть мото-сезон в солнечной Словакии на треке Slovakia Ring.
Можем доставить 9 мотоциклов и 9 пилотов
Доставка мотоцикла и пилота 250€
Стоимость трассы (trackday) 105€/день
Бокс на 6 пилотов 100€/день
Бензин 70€ (на один мотоцикл)

Гостиница В сутки 35€


Fitnesa klubi F1 – mūs izvēlās nozares profesionāļi un sportiskās Latvijas ģimenes! Trīs pārstāvniecības Rīgā – Centrā, Purvciemā un Ziepniekkalnā, piedāvā plašu pakalpojumu klāstu sākot ar trenažieru zāles apmeklējumu, F1 Fight club, grupu nodarbībām, individuālu treniņu programmu, atpūtas un peldbaseinu kompleksiem, aizrautīgu skvoša spēli un daudzveidīgu aktivitāšu iespējas bērniem kā arī senioriem, solārija pakalpojumiem, relaksāciju sporta bārā. Fitnesa klubs F1 – mēs esam līdzās Jūsu ikdienas uzvarās!

 

 

Sīkāka informācija – www.clubf1.lv , jaunumus un aktualitātes meklē fitnesa kluba sociālajos tīklos:
Facebook.com – F1 Centrs / F1 Purvciems / F1 Ziepniekkalns
Instagram – @fitnesaklubsf1

 


BrunoMoto 20 years Anniversary party

30.decembrī 2018.gada SIA “BrunoMoto” atzīmē savu jubileju 20.gadi un aicina visus, kas atbalsta BrunoMoto uz jauna 2019 gada eglīti ! Gaidīsim Jūs, 30.decembrī, no plkst 19:00 Biķernieku iela 54A programmā: – 2019 BrunoMoto kalendāra prezentācija – Sponsoru un Atbalstītāju apbalvošana reģistrācija uz pasākumu @facebook

30.декабря 2018 года, SIA BrunMoto отмечает юбилей 20 лет, в связи с этим событие приглашает всех, кто на протяжение всего это времени поддерживал, помогал и спонсировал на новогоднюю ёлочку. Будем рады вас видеть, 30 декабря, начало мероприятия в 19:00 по адресу ул.Бикерниеку 54А. в программе: – презентация календаря BrunoMoto – награждение спонсоров регистрация на мероприятие @facebook


Biķernieku trasi apdraud dažu miljonāru tīkojumi !


Garix Rožkalns is Wolrd Legend Car vice Champion semi-pro class !!!

Labākais auto un moto klubs BrunoMoto un BrunoRacingTeam komandēs biedri, apsveic Garija un Bruno ar jauno titulu sava karjerā, sasniedzot 1188 punktus pasaules čempionātā. Tas ir labākais sasniegums LV pārstāvim pasaules nozīmīgas sacensībās. Otrais Latvijas pārstāvis ticis šī čempionātā tikai līdz 49 vietai ar 97 punktiem.

На данном изображении может находиться: 11 человек, в том числе Bruno Rožkalns и Garijs Rozkalns, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, автомобиль и на улице

 


According last info Garix started from 5 pozition !

Garix – We wait U at finish line / BrunoRacingTeam