TrackDays


Ko nozīme “TrackDays“!? … Kas tur notiek … un kā nokļūt uz TrackDays?

Tas ir pasākums, kurš tiek organizēts uz moto trases. Pasākums var ilgt no 1 līdz 4 dienām atkarībā no trases noslogojuma un dalībnieku skaita.


-? Kas notiek “TrackDays” pasākumā?
-! Uz TrackDays ierodas motobraucēji no visas pasaules ar savu jeb iznomātu mototehniku lai uzlabotu savas moto braukšanas prasmes, piedalītos sacensībās, vienkārši – izmantot kā papildus treniņu, forši pavadītu laiku uz pasaules klases mototrasēm, uzzinātu kaut ko jauno par moto tehniku, motosporta tehnoloģijām utt..
-? Kā nokļūt “TrackDays” pasākumā?
-! 1. reģistrējoties pie attiecīgā organizatora, veicot priekšapmaksu un patstāvīgi dodoties uz attiecīgo valsti un mototrasi.
(-) braukšana uz nezināmo vietu vienmēr saistīta ar papildus izdevumiem, tādiem kā maksas ceļi, neparedzētas satiksmes kustības “korķi” uz ceļiem/autobāniem, fiziskais nogurums pirms TrackDays, pašapkalpošana uz trases – kas var pasliktināt ne tikai garastāvokli bet arī iespēju paaugstināt savu braukšanas līmeni, utt. 2. izmantojot BrunoMoto pakalpojumus.
(+) viss kas nepieciešams ir sazināties ar BrunoMoto pa tel. +371 29205427 (Bruno Rožkalns), vienoties uz kuru trasi un kurā laikā/termiņā vēlāties aizbraukt. Atvest savu moto tehniku, ekipējumu un bagāžu uz BrunoMoto servisu.

Tālāk visas darbības veiks BrunoMoto, kas sevī iekļauj:


a) moto tehnikas pārbaudi un sagatavošanu priekš TrackDays pasākuma, nepieciešamo detaļu pasūtīšanu un montāža, ekipējuma pārbaudi;
b) tehnikas, ekipējuma un bagāžas nogādāšanu līdz pasākuma norises vietai un visus sagatavošanas darbus pirms pirmās moto sesijas.
c) degvielu, eļļas, riepu un citu izejmateriālu nodrošināšanu.
d) visa TrackDays pasākuma laikā, BrunoMoto serviss nodrošina moto tehnikas apkopi ar profesionālo mehāniķi, degvielas uzpildi, eļļas un riepu spiediena pārbaudi, riepu montāžu, motociklu tīrīšanu un sagatavošanau nākamajām sesijām.
e) ja ļoti vēlaties apmeklēt TrackDays pasākumu, taču nav sava motocikla, tad BrunoMoto serviss piedāvā moto tehnikas nomu.
f) kā papildus pakalpojums tiek piedāvāts – visas organizatoriskās lietas, tādas kā avio biļešu iegāde, auto noma, lai nokļūt no lidostas līdz viesnīcai un no viesnīcas līdz moto trasei, viesnīcas rezervācija u.c.
g) ja Jūsu braukšanas līmenis, neļauj Jums droši braukt pa trasi, iespējams izmantot BrunoMoto skolas pakalpojumus un braukt pa trasi kopā ar instruktoru (FIM sertificēts treneris Bruno Rožkalns). Par moto instruktora pakalpojumiem ir jāvienojas pirms došanās uz pasākumu!


Viss, kas nepieciešams no Jums, braukt pa pasaules nozīmīgākajām trasēm, celt savu braukšanas līmeni un atpūsties, par visu pārējo parūpēsies BrunoMoto serviss.